Z początkiem 2013 roku firma została certyfikowanym partnerem jednego z wiodących dystrybutorów oprogramowania ERP firmy .

Na podstawową ofertę systemów do zarządzania Comarch składają się trzy nowoczesne rozwiązania:

Comarch CDN XL
to nowoczesne rozwiązanie dedykowane dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dzięki połączeniu bogatej funkcjonalności oraz szerokich możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb, system spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
Comarch CDN Optima
to program dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom z każdej branży. Wykorzystanie w prowadzeniu działalności Comarch OPT!MA pozwala przyspieszyć pracę i jednocześnie wyeliminować proste pomyłki – wszystko dzięki wykonywaniu wielu operacji automatycznie przez program.
Comarch Altum
to platforma biznesowa ERP, dedykowana średnim i dużym firmom handlowousługowym oraz sieciom handlowym. System powstał na bazie kilkunastoletniego doświadczenia Comarch w produkcji oprogramowania dla firm. Rozwiązanie kierowane jest na rynek polski i na rynki międzynarodowe.

Różnią się one stopniem skomplikowania obsługiwanych procesów biznesowych, natomiast cechami wspólnymi są nowoczesna technologia oraz integralność.

Wybierając poniższe ikony możecie Państwo zamówić system Comarch ERP Optima w modelu usługowym oraz pobrać wersję demo.

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Zamów Comarch ERP e-Sklep Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

iBard24 to usługa, która powstała oraz jest rozwijana z myślą o Klientach biznesowych, którzy wiedzą jakim ryzykiem jest utrata cennych danych, latami gromadzonych i na co dzień używanych w firmie. Szereg funkcjonalności dostosowanych specjalnie pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej sprawia, iż rozwiązania oferowane przez iBard24 sprawdzają się na co
dzień u tysięcy Klientów w całej Polsce.

Wybierając poniższą ikonę możecie Państwo zamówić/wybróbować wersję darmową usługi iBard24. 
Karsen.plon
Karsen na googleplus